Vzorník barev

Vyberte si barvu podle svého vkusu! Všechny jsou krásné a podtrhují krásu dřeva. Kombinace barev jsou pouze doporučené. Pokud chcete nějakou změnu, dejte nám o tom vědět.

Kurník nabízíme ve veselých a jasných barvách. Používáme čistě přírodní barvy Kreidezeit, které jsou vyrobeny ze zemních pigmentů, pigmentů oxidu železitého, nebo ze vzácného minerálu Spinellu. Nátěr ve dvou vrstvách je v ceně luxusního kurníku a vydrží mnoho let. 

KREIDEZEIT je německá firma s tradicí od roku 1987. Výrobce plně ekologických barev z přírodních surovin a obnovitelných zdrojů. Výroba těchto barev je založena na starých a osvědčených recepturách řemeslné kvality. Olejový základ barev je směsí dřevního a lněného oleje. Olej Kreidezeit proniká do podkladu a vytváří dobrou, silnou a trvanlivou impregnaci. Je schopný difuze a odolný nečistotám a vodě. Vytváří matný povrch, na omak sametově hedvábný, barevné pigmenty chrání dřevo před UV zářením a zešednutím. Renovace je snadná, není potřeba nic brousit nebo opalovat. Stačí dřevo očistit a opět natřít.

Zářivě modrá/Siena rudá, Zářivě tyrkysová/Spinellorange, Týk/ Chromitá zelená, Líska/Zářivě modrá, Medová/ Železitá červeň.